Wisienka na torcie Fischer Cup

Fischercup-bieg-6-117Już w najbliższą niedzielę na Polanie Jakuszyckiej, odbędzie się długo oczekiwany Fischer Cup na dystansie  9 km. Niedzielna impreza stanowi ukoronowanie całego cyklu biegów pod patronatem Fischera. Jest to ostatnia, a jednocześnie najbardziej wymagająca i najdłuższa część biegów Fischer Cup 3/6/9 .

3+6+9 = 1

Same zawody mają ciekawą, dobrze przemyślaną konstrukcję. Na starcie pojawią się z pewnością także osoby, które biegły z Fischer Cup na 3 i 6 km. Z jednej strony „dziewiątka” to odrębny event, a z drugiej jest częścią poprzednich imprez. Wszyscy, którzy ukończą bieg na 9 km, a jednocześnie pojawili się na wcześniejszych dystansach na 3 i 6 km, mogą liczyć, oprócz własnej satysfakcji i samozadowolenia, na świetne nagrody sprezentowane od firmy Fischer Polska.

Fischercup-bieg-3-192Amatorzy w akcji

Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych, przede wszystkim zakochanych w biegówkach amatorów, do podjęcia wyzwania i wzięcia udziału w tej pozytywnej i dającej dużo frajdy imprezie.  Zawody zostały przygotowane dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas na biegówkach i chcą zacząć tę  fantastyczną sportową przygodę! Na trasie pojawią się profesjonalni instruktorzy z FischerJakuszyce i Startski, którzy będą służyć radą i cierpliwie udzielać fachowych odpowiedzi, dotyczących prawidłowej techniki jazdy.

Tak jak w przypadku dystansów na 3 i 6 km, dużą wagę przykłada się do wspólnej zabawy, gdyż celem zawodów nie jest rywalizacja, a promowanie biegówek i radość ze wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. A skoro można przy tym nieźle się zmęczyć i dużo się pośmiać – to czemu nie wybrać Fischer Cup na 9 km?

Materiał z wcześniejszego biegu na dystans 6 km znajdziecie na oficjalnej stronie Fischer Cup  lub na You Tubie.

Nie taka zima zła … jakbyśmy chcieli

Z racji zimy, która w tym roku nie rozpieszczała narciarzy, tym bardziej zachęcamy do wspólnej zabawy.  Organizatorzy zapewnią, tak jak w poprzednich edycjach biegu, doskonale przygotowaną trasę.

Fischercup-bieg-6-103A ponieważ takie chwile i emocje są warte upamiętnienia, już wkrótce na stronie www.fischercup.pl możemy spodziewać się bogatej galerii, w której z pewnością znajdziemy same uśmiechnięte twarze i dużo fantastycznej atmosfery!

Pozostaje tylko zgłoszenie swojego udziału. Można to zrobić klikając w link:

https://www.fischercup.pl/fischer-cup-369/

Do zobaczenia na trasie! Udanej zabawy

Autor: Justyn Kusztal

Możesz również polubić…