Najnowsza kolekcja nartorolek Fischer zaprezentowana w Jeleniej Górze

Testy nartorolek Fischer

Testy nartorolek Fischer

Szklarska Poręba – Jakuszyce od wielu lat jest ambasadorem biegów narciarskich w Polsce, przyciągając zarówno profesjonalistów, jak i amatorów biegania na nartach. W październiku ubiegłego roku otworzona została również jedna z pierwszych na tym terenie trasa nartorolkowa. Sezon letni nie musi bowiem oznaczać dla biegacza przerwy w treningach i szlifowania formy.

Firma Fischer jest producentem najbardziej zaawansowanych nart biegowych na świecie – SPEEDMAX. W oparciu o doświadczenie i relacje z najlepszymi zawodnikami w swoich dziedzinach zdecydowała się wprowadzić do swojej oferty nartorolki oparte na tej samej technologii. Oferta jest również odpowiedzią na liczne zapytania, zainteresowanie i zapotrzebowanie rynku, mówi Kamil Winczewski dyrektor sprzedaży i marketingu Fischer Polska. Dodając, że firma lubiąca podejmować wyzwania, bardzo pozytywnie odniosła się do pomysłu Fischer Jakuszyce, aby przeprowadzić testy na jednej z jeleniogórskich tras nartorolkowych oraz umożliwić biegaczom sprawdzenie nowego produktu w wymagających warunkach, zarówno dla biegacza, jak i nartorolek. Zarówno Fischer Polska i Fischer Jakuszce chcą być blisko swoich klientów. Współpracując od wielu lat, rozwijają w regionie Kotliny Jeleniogórskiej zainteresowanie narciarstwem biegowym zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Nartorolki Fischer Jakuszyce

Nartorolki Fischer Jakuszyce

Testowanie nartorolek rozpoczęło się wczesnym porankiem od uphillu ze Szklarskiej Poręby do Jakuszyc. Jak mówi Justyn Kusztal z FischerJakuszyce, w Norwegii czołowi narciarze i biathloniści w sezonie letnim próbują swoich sił w bardzo popularnym Uphill Blink. Oczywiście dzisiaj nie możemy się z nimi równać, ale mamy swój mały Uphill ze Szklarskiej Poręby do Jakuszyc. Jest to bowiem długi i wymagający podbieg.

Kolejnym programem dnia, było rozwiązanie konkursu prowadzonego na Facebooku Fischer Jakuszyce. W swoim Centrum testowym Fischer Jakuszyce oferuje możliwość przetestowania różnorodnych modeli nartorolek przed zakupem. Jednak tylko teraz w ramach akcji promocyjnej towarzyszącej wprowadzeniu nartorolek do oferty, firma umożliwiła wylosowanym osobom, testowanie ich za darmo.” Większość testujących było bardzo zadowolonych, nartorolki dobrze spisywali się, wskazywali na materiały wysokiej, jakości i komfort jazdy.Fischer nartorolki Jakuszyce

Justyn Kusztal podkreśla, że działania Fischer Jakuszyce nie ograniczają się już tylko na zimie. Staramy się, aby nasza oferta była wszechstronna i skierowana zarówno do osób profesjonalnie uprawiających biegówki, jak również amatorów, rodziców i ich pociech, którzy chcieliby spróbować lub doskonalić umiejętności na biegówkach. Cieszy nas, że Fischer Polska zapewnia nam wsparcie, dzięki któremu możemy nadal się rozwijać i realizować swoje projekty.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie fischersports.com i FischerJakuszyce www.biegowkijakuszyce.pl

 

Autor: Justyn Kusztal

Możesz również polubić…