FISCHER i ROSSIGNOL łączą swoje siły TURNAMIC® przyszłością narciarstwa biegowego

Fischer oraz Rossignol pod nazwą TURNAMIC®

Fischer oraz Rossignol pod nazwą TURNAMIC®

Jako znane na całym świecie marki narciarskie, Fischer i Rossignol połączyły siły, aby w
proaktywny sposób kształtować przyszłość. Obie firmy ustaliły wspólne cele jakimi są dalszy wzrost wydajności i użyteczności produktów ze swoich portfolio. Nowo opracowane wiązania i podeszwy w butach biegowych będą zaprezentowane w kolekcji 17|18

Fischer oraz Rossignol pod nazwą TURNAMIC®
Nowe podeszwy oraz wiązania TURNAMIC® kompatybilne są ze znanym na całym świecie profilem podeszwy typu NNN®. Narciarze na każdym poziomie i w każdym wieku, od startujących w Pucharze Świata po narciarzy rekreacyjnych, będą mogli korzystać ze współpracy obu firm. Dzięki przełomowym technologiom, nowe produkty są intuicyjne i łatwe w obsłudze, co jest niezwykle istotne, aby przypadły do gustu entuzjastom ogromnie atrakcyjnego sportu, jakim niewątpliwie są biegi narciarskie. Obie firmy w swojej ofercie proponują pełną gamę produktów z segmentu narciarstwa biegowego.

TURNAMIC® – Take the right turn.
Co sprawia, że nowy zestaw TURNAMIC® jest tak przekonujący? Niewątpliwie jest to jego łatwość użycia. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi Turn Lock wpięcie i wypięcie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem. Podczas montażu, TURNAMIC® wyróżnia się łatwą obsługą, która pozwala na zaoszczędzenie czasu. Po raz pierwszy w całym zakresie modeli możliwe jest dostosowanie ustawień bez użycia narzędzi. Oznacza to, że możesz w ciągu kilku sekund dopasować narty do stylu klasycznego czy też łyżwowego do swoich potrzeb. Dzięki optymalnemu zestawowi możesz lepiej poczuć dynamikę narty.
To nowe doświadczenie napędzane przez współpracę firm Fischer i Rossignol będzie dostępne dla wszystkich, aby sprawiać jeszcze więcej radości.

 

Autor: Justyn Kusztal

Możesz również polubić…