Fischer My Style – Bieg tylko dla kobiet już za tydzień na Polanie Jakuszyckiej

© Fischer Sports GmbH

© Fischer Sports GmbH

Dlaczego kobiety są tak fascynujące? Panie po prostu dobrze wiedzą czego chcą i z satysfakcją po to sięgają. Mają swój styl, są niezależne i aktywne. Właśnie takie kobiety stały się inspiracją dla Fischer’a , patrona „Fischer My Style – Bieg tylko dla kobiet”, który odbędzie się już 16.01.2016 w Polanie Jakuszyckiej. Impreza jest dedykowana wszystkim Paniom, chcących sprawdzić swoje umiejętności biegowe,  a tym samym mieć satysfakcję z kolejnego, osiągniętego celu. 

Istotą zabawy ma być wspólne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Oczywiście, z odrobiną sportowej rywalizacji. Fischer, którego misją jest  propagowanie rekreacyjnego narciarstwa wśród pasjonatów sportu, stworzył nową grupę biegówek – My Style (stąd też nazwa biegu). To piękna, kobieca linia nart, o ciekawym i rzucającym się w oczy designie. Co więcej, bezpośrednio na trasie będzie istniała możliwość zapoznania się z tym innowacyjnym produktem.

„Fischer My Style – Bieg tylko dla kobiet” to impreza przeznaczona nie tylko dla zaawansowanych biegaczek, ale także dla zawodniczek,które  nie mają zbyt dużego doświadczenia w biegówkach.

Organizatorzy gwarantują odpowiednio przygotowane trasy, tak by każda z Pań czuła się pewnie, bezpiecznie, a co ważne: w pełni mogła wykorzystać swoje umiejętności. Ponadto firma TOKO Polska zapewni smarowanie nart oraz umożliwi edukację z zakresu serwisowania biegówek, a firma Fischer będzie sponsorem upominków dla zawodniczek  z pierwszej szóstki. Gwarancją wysokiej jakości imprezy jest Stowarzyszenie Bieg Piastów, które od lat popularyzuje i rozwija ideę narciarstwa biegowego oraz innych form aktywności fizycznej. Działania stowarzyszenia z pewnością znane są wszystkim tym, którzy biorą czynny udział w sportowych imprezach plenerowych.

W tym roku organizatorzy spodziewają się 150 uczestniczek, czekamy więc także na Ciebie.

Zachęcamy do podjęcia wyzwania Fischer i zrobienia czegoś niezapomnianego tej zimy! Liczymy na dużo pozytywnej energii i sporo dobrej zabawy.

Więcej informacji na stronie https://fischercup.pl

Autor: Justyn Kusztal

Możesz również polubić…